نتايج جستجو
پس از انجام هر جستجوي همزمان، نتابج بازيابي شده در جدولي به شکل زير نمايش داده مي شود:

 

همانطور که مي بينيد نتايج بازيابي شده در اين جدول به تفکيک مرکز اطلاع رساني و پايگاههاي مربوط به آن مرکز به همراه تعداد يافته در هر کدام نشان داده شده است.

نکته: ممکن است بعضي از مراکز اطلاع رساني تعدادي از پايگاههاي خود را به دلايل امنيتي يا هر دليل ديگر در معرض اطلاع رساني عمومي قرار ندهند. يعني اين که کاربر عمومي (guest) اختيار دسترسي به اين پايگاهها را ندارد. در اين موارد در صفحه نتايج جستجو، ممکن است پيغامي را مشاهده کنيد مبني بر اينکه امکان جستجو در بعضي از پايگاههاي تعدادي از مراکز اطلاع رساني وجود ندارد. ضمنا" ليست پايگاههاي محدود شده در انتهاي صفحه نتايج جستجو نشان داده مي شود.

 
ملاحظه نتايج جستجو

همانطور که در ليست نتايج جستجو مشاهده مي کنيد، نتايج به تفکيک مراکز اطلاع رساني نشان داده شده است. در هر کدام از مراکز اطلاع رساني نيز مجموع يافته ها در آن مرکز به شکل آبي رنگ و يافته هاي هر نوع از پايگاهها نيز به تفکيک نشان داده شده است. لذا با توجه به اين موارد، به دو شکل متفاوت مي توانيد نتايج جستجو را ببينيد:

  • گزارش درهمکرد: اگر مي خواهيد نتايج جستجو در تمام انواع پايگاهها (کتاب، نشريه، پايان نامه و ...) را در يک ليست به شکل درهمکرد ببينيد بايد روي نوار آبي رنگ مربوط به مرکز اطلاع رساني مورد نظر کليک کنيد. با اين کار مجموع يافته ها در آن مرکز به نمايش در مي آيد.
  • نتايج در يک پايگاه خاص: براي مثال اگر فقط مي خواهيد نتايج مربوط به يک پايگاه خاص (مثلا" کتابها) در يک مرکز اطلاع رساني را مشاهده کنيد، روي نوار مربوط به همان پايگاه کليک کنيد.
امکانات دیگر در این صفحه به شرح زیر است:
 

اگر می خواهید جستجوی جدیدی را انجام دهید روی این تکمه کلیک کنید تا صفحه جستجوی ساده  باز شود.

 

همانطور که قبلا" نیز اشاره شد، نتایج جستجو به تفکیک مرکز اطلاع رسانی نمایش داده می شود. حال اگر بخواهید نتایج تمام مراکز اطلاع رسانی را به شکل درهمکرد مشاهده کنید باید این تکمه را کلیک کنید.

* نکته: اگر می خواهید نتایج درهمکرد یک مرکز اطلاع رسانی خاص را مشاهده کنید باید روی نتایج یافته شده همان مرکز کلیک کنید.